Po prvýkrát sa objavili tieto vysoko kvalitné prenosné stereofónne slúchadlá v roku 1984. Stanovili výkon a komfort osobného posluchu hudby na celom svete. V priebehu rokov priniesli Koss Porta Pro množstvo radosti svojim užívateľom a nadšencom, pre ktorých sme uchovali originálny (patentom chránený) dizajn, ktorý z nich urobil vo svete nezameniteľnú prenosnú hudobnú ikonu. Dnes sú slúchadlá Koss porta pro voľbou pre vyberavých poslucháčov. Sú určené pre tých s čistým hudobným sluchom a dodnes sú najžiadanejším obchodným artiklom spoločnosti KOSS.

Cez svoje mimoriadné, výnimočne bohaté dynamické elementy, hlboké basy a pozoruhodne široký frekvenčný rozsah od 15-25 000 Hz, dokážu Koss porta pro reprodukovať každý odtieň zvuku vo vašom filme, alebo muzikáli bez ohľadu na technické parametre hudobného diela.

Koss Porta Pro sú vyrobené z plastu a ocele, elementy sú vyrábané za extrémne prísnych podmienok, vďaka čomu je minimalizované mechanické poškodenie a zaistená mimoriadne presná zvuková reprodukcia. Neodýmová zliatina bóru a vzácneho zemského magnetu dodáva Porta pro vysokú hladinu zvuku až natoľko, že môžete počuť akýkoľvek zvuk aj keď bojujete proti iným zvukom, napríklad v autobuse, alebo metre, a to aj pri nízkonapäťových mp3 a CD prehrávačoch. Vo vákuu uložená kmitacia cievka spresňuje prenos a vedenie signálu pre čistejší a jasnejší zvuk. Cez penové podušky prenikne čistý zvuk, ale nechá vás aj v styku s vašim okolím (úplne odhlučnenie sa dosiahne iba pri zavretých slúchadlách). Bez problémov však vďaka dvojitej opore uší a hlavy môžete behať, či pracovať, slúchadlá vám z hlavy určite nespadnú. Kdekoľvek ste a čokoľvek robíte, Koss Porta Pro Vám poskytnú absolútny komfort a luxus pri počúvaní hocijakej nahrávky.

Koss Porta Pro

Čo hovoria o týchto slúchadlách ľudia čo si ich kúpily ? Celkom zaujímavých niekoľko desiatok recenzií nájdete napríklad:
1.) Recenzie a príspevky na slúchadlá Koss porta pro
2.) Recenzie a príspevky na slúchadlá Koss porta pro